Hp Notebook Tamir : Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok iletişim cihazı taşınabilir hale getirildi. Laptop ve notebook tipi bilgisayarlar herkes tarafından beğenildi ve kullanımına uzun süreden beri başlandı. Bu cihazların kullanımının kolay olması cihazların çok fazla tercih ediliyor olmasına da neden oluyor. Taşınabilir olması ne kadar avantajlı gibi görülse de cihazların aralıklı süreçlerde yere düşürülerek arızalandığı da görülebiliyor. Bu cihazlar düştükleri zaman tek bir parçasının arızalanması ile sonuçlanmadan birkaç parçasının arıza yapması ile de karşılaşılabiliyor. Hp Notebook Tamir yapan firmamız bir çok düşme sonucunda notebooklarda görülen arızaların tamiri için siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. notebook tipi bilgisayarlar genellikle düşme sonucunda arıza yaptıklarında cihazların anakartlarının bozulması, ramlarının bozulması, işlemcilerinin bozulması ve bataryalarının bozulması ile karşı karşıya kalınmaktadır. Hp servisi olarak bu arızaların tümünde siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız.

Laptoplarda Şarj Adaptörünün kablosu hareket ettiğinde şarj alma işlemi kesiliyor ise şarj kablosu, adaptör veya Şarj soketi değişimi gerekli olabilmektedir. Şarj cihazı içinde bu sorun görüldüğünde arıza gelişimi olmuş olabilir. Şarj cihazları yere düşürülmeden kullanılmalıdır. Bazı arıza çeşitleri de şarj yeri arızaları olarak bilinir. şarj yeri arızalanmaları da laptop ve notebook tipi bilgisayarların yere düşmesi ile oluşabilen arızalar arasında yer almaktadır. Laptop veya notebook pil seviyesi belirli bir yüzdeden sonra eğer dolmuyor ve dolması duruyor ise bu da belirli olarak bu cihazlarda görülen arızalardan birisidir. Örnek vermek gerekir ise %20 den sonra windows güç yönetimi içeriğinde pil dolumu yükselmediği bu arızanın çeşitlerinde görülebilmektedir. Bu arıza sistemi genellikle pilin bitmiş olması veya bazı nedenlerden dolayı arızalanabiliyor olmasından dolayıdır. Pilin değiştirilmesi bu arızayı tamamen ortadan kaldırılarak yenilenmiş gibi laptop ve notebook bilgisayarın kullanılmasını sağlayabilir. Laptop ve notebook şarj soketine ucu takılıp az da olsa oynatıldığında şarj alma tamamen kesiliyor olarak bir arıza görülme olasılığı bulunur. Bu arıza oluştuğunda şarj kablosu, adaptör veya şarj soketinin tamamen değişimi gereklidir. Hp teknik servisi olarak batarya sorunlarını değişim ve tamir yaparak çözüme ulaştırmaktayız.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.