MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Teknik Servis

 

Hp Teknik Servis : 7/24 hizmet veren Hp Teknik Servis firmamız notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hususunda siz değerli müşterilerimize destek vermektedir. notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hususunda destek almak istiyor iseniz bizlere mail adreslerimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. notebook ve laptoplar son zamanlarda masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmaya başlandı. Bu cihazlar bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanımı kolay olduğu için tercih edilmektedir. Kullanımın kolay olması taşınabilir olmasının yanı sıra işletim sisteminin de daha hızlı açılıyor olmasıdır. İnternet kullanımının da kolay yapıldığı bu cihazların arızaları genellikle kullanıcı hataları nedeni ile oluşmaktadır. Kullanıcı hatalarından birisi de cihazların yere düşürülerek ekran kırıklarına ve kasa kırıklarına neden olunmasıdır. Bu sorunların çözümü olarak Hp servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu cihazları kesinlikle çantalar içinde taşımanızı tavsiye ederiz. Fakat her çeşit çanta değil laptop ve notebook çantası olarak özel üretilmiş çantaları tavsiye etmekteyiz.

Siz değerli okurlarımıza hp servis hizmeti veren bir firma olarak cihazlar yere düşürüldüğünde oluşabilecek diğer arızaları da saymak isteriz. Hp markalı notebook ve laptoplar sağlam ve kalite içerikli olarak üretilmiştir. Bu cihazlar düşme sonucunda ne kadar az zarar görseler de yine de arızalanabilir. Arızalanma sonucunda daha çok laptop ve notebook tipi bilgisayarlar düşerek arızalandığında anakart arızaları, işlemci arızaları, ekran kırıkları ve şarj girişi arızaları ortaya çıkmaktadır. Bu arızaların tamirinde mutlaka uzman servis elemanlarının tamir yapması tercih edilmesi gerekir. Aksi takdirde tamir desteği almak için hiçbir bilgisi olmayan kişiler tercih edildiğinde notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda önüne geçilemeyen yüksek maliyetli tamir ihtiyaçlarının doğması beklenebilir. Hp servisi olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetler sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi desteği vermekteyiz. Ücretsiz kargo hizmetimizin de olması siz değerli müşterilerimizin bize teslim ettiği bilgisayarlarına hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. dizüstü bilgisayarlarda aralıklı süreçlerde tarafımızca yapılan tüm bakımlar sonrasında cihazların daha sonradan çıkartabilecekleri arızaların da önüne geçilerek cihaz tamamen temizlenerek tarafımızca müşterilerimize teslim edilmektedir.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..