MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Servis Türkiye

Hp Servis Türkiye

Hp Servis Türkiye : Geniş bir marka yelpazesine sahip olan notebook ve laptoplar en sık ülkemizde kullanılan markalardan birisi olan hp ile farklı modellerde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Bu cihazların kullanımının kolay olması cihazların bir çok kişi tarafından kullanılmasına neden olmaktadır. Taşınabilir olması daha çok cazip hale gelmesini sağlayan bu cihazlar yılda iki kez olmak üzere mutlaka bakım yapılması gereken cihazlardır. Hp teknik servisi olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bakım ve onarım hizmeti adı altında notebook yedek parça satışı, laptop yedek parça satışı da tarafımızca yapılmaktadır. İnternet sitemizde siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz aksesuar satışlarımızdan da aktif olarak faydalanabilirsiniz. Hp servis Türkiye olarak siz değerli müşterilerimiz için firmamız tarafından bir çok çeşitte tamir ve bakım hizmeti verilmektedir. Hp markalı laptop ve notebooklar genellikle kullanıcı hatası nedeni ile arıza yapmaktadır. Arıza yapan cihazlar mutlaka Hp servis hizmeti veren servis elemanları tarafından tamir edilmelidir. Tamir edilen cihazlar siz müşterilerimiz için garanti süresi uygulanarak sizlere teslim edilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize bu makalemizde batarya arızlarından bahsedelim. Batarya arızaları laptop ve notebook tipi cihazlarda sıklıkla görülen arızalardır. Ne kadar yere düşerek laptop ve notebook tipi bilgisayarların bataryalarının arızalandığı düşünülse de yere cihaz düştüğünde değil bataryanın ömrü bittiğinde daha çok bataryalar arıza gösterebilir. Laptop ve notebook tipi cihazlar yere düştüğünde daha çok şarj yeri arızaları, anakart arızaları, ram arızaları, şarj yeri kırıkları, işlemci arızaları, ekran kırıkları, alt kasa kırıkları ve üst kasa kırıkları arızaları cihazlarda görülebilmektedir. Hp servisi olarak bu arızaların tümünün tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Tüm tamir ve bakım hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop tipi cihazlarınızın arıza yapması sonrasında kesinlikle bu cihazları notebook ve laptop tipi cihazları tamir etmeyi bilmeyen kişilere tamir edilmesi için teslim etmeyiniz. Bunun nedeni tamir aşamasında bu cihazların daha çok arızaya neden olarak arızalarının giderilmesi aşamasında daha yüksek maliyetli tamirlere ihtiyaç duyulabileceğidir.

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..