MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Hp Projeksiyon Servis

Hp Projeksiyon Servis

Hp Projeksiyon Servis ;Gelişen teknoloji işyerlerinde ve okullarda yoğun olarak projeksiyonların kullanılmasını sağlamaya başlamıştır. Projeksiyonlar küçük ekranlı akıllı cihazlardan büyük ekranlara görüntü yansıtarak kullanılan cihazlardır. Bu cihazların kullanımının yapılmasındaki amaç daha fazla kişiye daha büyük ekranda görüntü izlettirmektir. Öğrenciler derslerini öğretmenleri eşliğinde projeksiyonlardan alırken, işyerlerinde ise sunumlar projeksiyonlar eşliğinde yapılmaktadır.

Hp Projeksiyon Servis

Küçük bir cihaz olmasına rağmen projeksiyonların bir çok ayrıntısı bulunmaktadır. Işık kaynağından yola çıkarak yoğunluk ayarlayıcı filtrelerden geçen görüntü renkleri ayrıştırarak renklerin yansımasını sağlamaktadır. Birleştirici tüple toparlanan görüntü son şeklini alarak lens yardımı ile izleyicilerine görüntüleri sunmaktadır. Bu ayrıntıların her biri her bir işlem yapan parça anlamına gelmektedir. Hp yedek parça satışı yapan bir firma olarak Hp markalı projeksiyonlarda gerekli olan yedek parçaların satışını da yapmaktayız.

Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Projeksiyonlarda en sık arızalar cihazların iç kısmının tozlanması ile oluşmaktadır. Projeksiyonlarda yapılan bazı bakım türlerinde bu tozların temizlenerek projeksiyonların daha sonradan oluşturabilecekleri arızaların önüne geçmekteyiz.

Projeksiyon Lamba Değişimi

Projeksiyonlar için lambaları çalıştırıcı niteliğinde olmasa da lambası ışık yaymadığında veya çalışmadığında projeksiyonlardan hiçbir şekilde verim alınamamaktadır. Projeksiyonlar günümüzde en fazla büyük işyerlerinde, lise ve dengi okullarda ve üniversitelerde kullanılmaktadır. Daha uzaktan daha büyük ekranlara görüntü ve yazı yansıtmak için kullanılan bu cihazların bir çok farklı çeşitte marka ve modelleri bulunmaktadır. Bu cihazların arızalanması okullarda ve işyerlerinde öğrencilerin ve işyeri çalışanlarının işlerinin yarım kalmasına neden olmaktadır. Bazen arıza gibi görünen projeksiyon lamba sönmeleri veya lamba sönüp sönüp yanma arızaları çok küçük dokunuşlar ile tamir edilebilmektedir.

Hp servisleri olarak projeksiyonlar hakkında tüm farklı çeşitlerdeki arızaların giderilmesini sağlıyoruz. Projeksiyonların aralıklı süreçlerde tarafımızca yapılan tüm bakım çalışmalarında projeksiyonların kullanım ömürlerinin uzadığı görülmektedir. Hp servisi olarak bizlere başvurarak projeksiyonlarınızda oluşmuş olan arızaların giderilmesi için destek alabileceğiniz gibi, cihazların kullanım ömrünü uzatmak maksadı ile bakım da yaptırabilirsiniz. Okullarda ve işyerlerinde sunum olmadığı, ders olmadığı günlerde her model projeksiyonlarda bakım ve onarım tarafımızca yapılmaktadır.

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

Çalışma Saatleri 09:00 – 19:00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..