MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hizmetler

 

Hp teknik servisi olarak uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. notebook ve laptop hususunda akla gelen tüm arıza giderme ve bakım işlemleri için destek alabileceğiniz firmamız bünyesinden yedek parça siparişi de verebilirsiniz. Laptop ve notebook satışı yaptığımız gibi aksesuar satışımız da bulunmaktadır. Hp servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, cihazlarınızın taşınabilir olduğu için elinizden düşmesinin kolay olması nedeni ile arıza yaptığından cihazlarınızı yere düşürmemeye özen gösteriniz. Cihazlarınıza sıvı teması oluşmadan ve yere düşürmeden kullanımına özen gösterdiğinizde ve yılda iki kez düzenli olarak bakımlarını yaptırdığınızda çok uzun bir süre notebook ve laptop tipi cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarınızı kesinlikle bu cihazların tamir ve bakımı hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilere teslim etmeyiniz.

Hp servis desteği almak istiyorsanız çok uzun bir süreden beri sizlere hizmet vermekte olan hp destek firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için vermiş olduğumuz hizmet çeşitliliğimiz arasında; bios şifresi kırılması, ekran menteşesinin onarımı veya değişimi, adaptör girişi onarımı, hard disk arızası onarımı, ram arızası onarımı, wireless arızası onarımı, internete girmiyor problemi çözümü, kulaklık çıkışı arızası onarımı, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, led panel arızası onarımı, invertor onarımı, ses arızası onarımı, ekran arızası onarımı, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, ekran ışığı zayıflığı onarımı, reset atma arızası onarımı, hard disk bozulması problemi tamiri, lcd panel arızası onarımı, hiç açılmama problemi onarımı, resim arızası onarımı, led panel değişimi, menteşe değişimi, lcd panel iletken kablo değişimi, klavye değişimi, hoparlör değişimi, laptop paralel port arızası onarımı, işletim sistemi açılmıyor problemi tamiri, ekranda çizgiler oluşumu onarımı, format işlemleri, adaptör onarımı, anakart onarımı, ekran ışığı arızası onarımı, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, network arızası onarımı, touchpad onarımı, ekran kartı arızası onarımı, sıvı teması arızası onarımı, hard disk değişimi kurulumu, işlemci arızası onarımı, driverlerinin yüklenmesi, ekranı flourasan arızası onarımı, usb port arızası onarımı ve lcd panel değişimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..