MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Laptop Servis

Hp Laptop Servis

Hp Laptop Servis ; Günümüzde bilgisayar kullanımı artık her yaşta ve her alanda yapılır hale gelmiştir. Bilgisayar kullanımı tercihi son zamanlarda dizüstü bilgisayarlardan yana yapılmaktadır. Dizüstü bilgisayarların kullanımı diğer masaüstü bilgisayarlara göre çok kolay olduğundan taşınabilir olması da bilgisayar kullanıcılarına daha cazip gelmektedir. Dizüstü bilgisayar kullanımında cihazların yere düşürülmemesi ve cihazların su ile temas etmemesi laptop ve notebook tipi bilgisayarlarda bilgisayar arızalarının ertelenmesine hatta hiç arıza oluşmadan cihazların kullanılmasını sağlayabilir. Hp servisleri olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm vermiş olduğumuz hizmetler garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir. Anakart arızaları, işlemci arızaları, ram arızaları, klavye kırıkları, ekran kırıkları, menteşe kırıkları, batarya arızaları ve şarj girişi arızalarında bilgisayarlarınız genellikle parça değişimi yapılarak iyileştirilmeye gidilmektedir. Bu parçalarda tamir bilgisayarın arıza yapmadan tekrar kullanılmasına engel olduğundan bilgisayarlarda yedek parçaları ile parça değişimi yaparak tamir oluşturmak en akılcı yoldur.

Anakart Arızaları

Laptop bilgisayarlarda anakart arızaları diğer arızaların yanında biraz daha maliyeti yüksek ve daha uzun süre tamir gerektiren arıza çeşitlerine dönüşebilir. Anakart arızalanmasına neden cihazın ağır dosyalar ile yüklenmesi veya cihazın kullanıcısı tarafından yere düşürülmesi ile oluşmaktadır. Anakart arızaları ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka cihazların kullanımını iyi bilmek gerekir. Anakart arızaları genellikle cihazlarda biriktirilen verilerin kaybolmasına da neden olabilen arızalardır. Hp laptop yedek parça servisi olarak yapmış olduğumuz tüm anakart değişimi sürecinde bilgisayarlarınızı garanti kapsamında değerlendirmekteyiz. Bilgisayarlarınızın anakartlarının değişimini yaptığımızda bilgisayarlarınızın verilerin kaybolmaması için farklı bir cihazda verilerinizin saklanmasını sağlıyoruz. Anakart arızalarında anakart değişim yapıldıktan sonra tüm yedek parçalarda olduğu gibi anakartlarda yapılan tamir sonrası hemen cihaz çalışma sistemine geçmektedir. Anakart değişimlerinin yapılacak kadar arızalanmaması için cihazların mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir. Hp servisi olarak tüm cihazların bakımlarının altı ayda veya yılda bir kez yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm bilgisayar çeşitleri bakımsız bilgisayarlara göre çok daha uzun bir süre kullanılmaktadır. Bakım sayesinde cihazların yüksek meblağlarda tamir edilmesi gereken arızalarından da uzak kaldığı görülür.

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..