MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hakkımızda

 

On yılı aşkın bir süreden beri siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız notebook ve laptop cihazlar hakkında akla gelebilecek her türlü desteği vermektedir. Dalında eğitimli elemanlarımız tarafından notebook arızalarının giderilmesi, laptop arızalarının giderilmesi, notebook bakım, laptop bakım hizmetlerimizin yanı sıra, yedek parça satışı ve aksesuar satışı da yapılmaktadır. Hp teknik servisi olarak yapmış olduğumuz tüm tamir ve bakım sonrasında siz değerli müşterilerimiz için bakım süresi uygulamamız bulunmaktadır. Notebook ve laptop bakım ve onarım desteği almak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden Hp servisi olarak bize ulaşım sağladığınızda; format işlemleri, hard disk değişimi kurulumu, adaptör tamiri tamir, usb port arızası tamir, led panel arızası tamir, ekran ışığı zayıflığı tamiri, reset atma arızası tamir, hard disk bozulması problemi onarımı, işletim sistemi açılmıyor problemi onarımı, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması, ekran menteşesinin tamir veya değişimi, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, hard disk yedekleme, şifre kırılması, network arızası tamir, kulaklık çıkışı arızası tamir, invertor tamiri, resim arızası tamir, adaptör girişi tamiri, hard disk arızası tamir, ram arızası tamir, wireless arızası tamir, internete girmiyor problemi çözümü, hiç açılmama problemi tamir, ekran ışığı arızası tamir, ekranda çizgiler oluşumu tamir, sıvı teması arızası tamir, işlemci arızası tamir, driverlerinin yüklenmesi, ekranı flourasan arızası tamir, laptop paralel port arızası tamir, işletim sistemi yükleme, touchpad tamir ve ekran kartı arızası tamir hizmetlerini alabilirsiniz.

Hp servis ülkemizin her alanına hizmet veren bir firma olarak ücretsiz kargo hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kısa süre içinde laptop tamir, laptop bakım, notebook tamir ve notebook bakım hizmetlerinizin yapılmasını istiyorsanız. Bizlere ulaşabilirsiniz. notebook ve laptop tipi dizüstü cihazlarınız arıza yaptığında kesinlikle cihazlarınızı laptop ve notebook tamir ve bakım hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilere emanet etmeyiniz. Aksi takdirde çok küçük kusurlar ve arızalar bile çok yüksek maliyetli arızalara dönüşebilir ve içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Uzman elemanlarımız tarafından verilen bakım ve onarım desteklerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..