MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Orjinal Aksesuar

Hp Orjinal Aksesuar

Hp Orijinal Aksesuar : İlerleyen teknoloji bilgisayar kullanıcılarının taşınabilir bilgisayar kullanmasına neden oldu. Bu cihazların kullanımları kolay olduğu ve taşınabilir oldukları için masaüstü cihazlara göre çok daha fazla kişi tarafından kullanıldığı görülüyor. Her cihaz kullanımında bazı aksesuarlara ihtiyaç duyulabiliyor. Mesela soğutucu olarak bilinen cihaz altına konularak fanının soğutmasına destek olmak üzere cihaz içindeki parçaları koruyan aksesuarın kullanımı mutlaka bilgisayar uzmanları tarafından gerekli görülüyor. Kullanım ömrünün uzamasını sağlayan bu aksesuar Hp Orijinal Aksesuar satışı yapan firmamız internet sitesinde birkaç çeşidi ile birlikte satışa sunulmuş durumdadır. Tüm orijinal parçaları inceleyerek  telefon numaralarımızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Aksesuar çeşitleri arasında bulunan laptop ve notebook çantaları mutlaka kullanımı gerekli olan aksesuarlardan. Laptop ve notebook çantalarının kullanımının gerekli olmasındaki neden bu çantaların düşmeye veya çarpmaya karşı iç kısımlarında koruma aparatlarının olması, aparatları sayesinde bu çanta içinde taşınan cihazlar çarpma ve vurmaya karşı korunabiliyor. Hp servisi olarak orijinal aksesuarlar arasında şarj aletleri de yer alıyor. Şarj aletleri notebook ve laptoplar için mutlaka gerekli olan aksesuarlardan. Şarj aleti olmazsa olmazları arasında olan bu cihazların pillerinin doldurulmasını sağlıyor.

Hp teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize bir çok çeşitte hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizin arasında aksesuar satışı, yedek parça satışı, laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve notebook onarım hizmetleri de bulunuyor. Yedek parça satışımızdan faydalanmak için mail adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yedek parçalar laptop ve notebook bilgisayarlar için oldukça önemli parçalardır. Bu parçalar içerisinde satış için internet sitemizde bulunan laptop anakartları, laptop işlemcileri, laptop ramları ve laptop şarj girişleri bulunmaktadır. Her marka ve model şarj aletlerini ve bataryaları da sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. anakart arızalarında teknik servis olmamız nedeni ile anakart arızalarının giderilmesi sistemi ile değil değişim sistemi ile anakart parçalarını iyileştirme sağlıyoruz. İşlemci ve ram parçalarında da değişim yaparak notebook ve laptopların tamir olmasını sağlıyoruz. Daha iyi bir kullanım için mutlaka her yıl düzenli olarak notebook ve laptop bilgisayarlarınızı bakıma veriniz.

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..