MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Teknik Servisi

Hp Teknik Servisi

Hp Teknik Servisi : Laptop ve notebook tipi bilgisayarlar ülkemizde ve tüm dünyada uzun bir zamandan bu yana kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar taşınabilir oldukları için bir çok kişi tarafından tercih edilerek kullanımı kolay olduğu için bilgisayar gibi kullanılmaktadır. Cihazların taşınabilir olması ne kadar da kullanımının avantajlı olduğunu gösterse de bu cihazlar taşınabilir oldukları için sıklıkla yere düşerek arıza yapabilir. Düştüğünde arıza yapmaması için laptop ve notebooklar için özel olarak üretilmiş olan çantaların kullanımı uygundur. Bu çantaların üretimlerinde koruyucu aparatlar çantalar içinde bulundurulmaktadır. Hp teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Bakım laptop ve notebook tipi bilgisayarlarda oldukça önemlidir. Her yıl düzenli olarak iki kez yapılması gereken dizüstü bilgisayar bakımları daha sonradan bu cihazların arıza çıkartmasını da engelleyebilmektedir. Laptop ve notebooklar arıza yaptıklarında genellikle parça değişimi ile tamir edilebilir. Anakart, ram, işlemci gibi parçaların tamir imkanı bulunmamaktadır. Bu parçalar en uygun parçaların modelleri ile değişim yapılarak laptop ve notebooklar iyileştirme işlemine tabi tutulabilir.

Hp servisi olarak siz değerli müşterilerimizin tüm tamir ve bakım ihtiyaçlarını gideriyoruz. Vermiş olduğumuz tamir ve bakım hizmetleri sonrasında müşterilerimizin tümüne garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Garanti süresi uygulamamızdan, yedek parça satışımızdan ve aksesuar satışımızdan da bize ulaşarak destek alabilirsiniz. Bir laptop veya notebook bakımı yapıldığında bu cihazların kullanım ömürleri uzatılabilmektedir. Kullanım ömürleri uzayan cihazların uzun süre hiçbir şekilde arıza yapmadan kullanılabildiği görülür. Hp servis hizmeti alabilmek için mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Notebook cihazlarda arızaların bazıları anakart arızaları nedeni ile oluşmaktadır. Anakart arızalarında genellikle cihazların hiç açılmadığı veya beyaz ekran arızası ile ortaya çıkmaktadır. Yazımızın öncesinde de dile getirdiğimiz gibi cihazlarda anakart gibi işlemci kartlar değişim yapılarak tamir edilebilmektedir. Eski anakartların kullanımı tekrar tekrar yapılamayacağından her arıza yapmış kart kesinlikle kullanılmamalıdır. Batarya arızaları da notebook ve laptop tipi cihazlarda görülen arızalardandır. Bu arıza çeşidi genellikle zaman aşımına uğrayan bataryanın ömrünün bitmesinden dolayıdır. Ömrü biten batarya yeni batarya ile değişim yapılarak yeni batarya takılır.

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..