MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Servis

 

Hp Servis : Ülkemizde ve dünyada notebook ve laptop tipi bilgisayarlar uzun bir süreden beri kullanılmaktadır. Bu cihazlar bilgisayar kullanıcıları tarafından taşınabilir oldukları için masaüstü bilgisayarlara göre çok daha fazla tercih edilir duruma gelmiştir. Taşınabilir olması bu cihazların rahat kullanımını sağlasa da bu cihazların kullanımında bir çok dezavantaj da bulunmaktadır. cihazlarda soğutucu kullanmadan cihazların uzun süre kullanılması fan arızalarına ve anakart arızalarına neden olmaktadır. bu cihazların sıklıkla arıza göstermemesi için cihazların mutlaka aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulması gereklidir. bakımı düzenli bir şekilde yapılan bu cihazların arıza çıkartmadan uzun süre kullanılabildiği görülmektedir. Hp teknik Servis olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 destek vermekteyiz. Daha iyi hizmet alabilmek için telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Hp servisi olarak notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda tamir desteği sağladığımız gibi bakım desteği de sağlamaktayız. Bakımı yapılan cihazlarınızın daha sonradan arıza çıkartmaması için de bir takım çalışmalar tarafımızca yapılmaktadır. laptop ve notebook tipi bilgisayarların bir diğer arıza çıkartmasının nedenleri olarak sayılabilen yere düşmesi ve cihazların üzerine sıvı dökülmesi de bir çok çeşitte arızaya neden olabilmektedir. Bu arızaların görülmemesi için sıvı teması oluşturmamaya ve cihazları yere düşürmemeye özen göstermek gereklidir.

Bu makalemizin içeriğinde siz değerli müşterilerimize cihazların çalıştırıcı parçalarından birisi olan anakartların arızalarının nasıl tespit edildiği ve anakart arızalarında neler yapılması gerektiğinin bilgilerini verelim. Hp servis desteği veren bir firma olarak anakart arızalarının tamir için sıklıkla bizlere başvurulan nedenlerden olduğunu söyleyebiliriz. Anakart arızalarının tamiri esnasında bir anakartın kesinlikle tamir edilemeyeceği yeni olan anakart ile değişim yapılarak cihazın anakartının tamir edileceğini söyleyebiliriz. Anakart arızalarında notebook ve laptop tipi cihazlarda genellikle donma arızaları, cihazın açılmama arızaları veya çok yüksek seste bir ses çıkartarak kapanma arızaları bulunmaktadır. Bu arıza çeşitleri ile kullanıcılar karşı karşıya kaldıklarında kesinlikle anakart tamiri hususunda bilgisi olan kişiler tarafından destek almaları gerekir. Aksi takdirde cihazlar notebook tamir ve laptop tamir bilmeyen kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılırsa cihazlardaki arızalar çok daha fazla genişleyebilir.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..