MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Servis İstanbul

Hp Servis İstanbul

Hp Servis İstanbul ; Bilgisayarların daha modernize ve daha küçük hale getirilmesi teknolojinin de gelişmesi ile bilgisayar kullanımını çok kolaylaştırdı. Bilgisayar kullanıcıları son zamanlarda masaüstü büyük bilgisayarlar yerine küçük elde taşınabilir dizüstü bilgisayarlar kullanıyor. Bu bilgisayarların kullanımının kolay olması isteğe bağlı olarak her alanda bu cihazların kullanılabilmesi olarak görülüyor. Cihaz arızaları her elektronik ve dijital cihaz çeşitlerinde olduğu gibi, kullanım şekline göre arızalar geliştirebiliyor. Dizüstü bilgisayarlar da taşınabilir olduğu için kullanıcıların yapmış olduğu taşıma hatalarına göre arızalar oluşuyor. Taşıma esnasında yere düşen cihazlar genellikle ekran kırıkları, kasa kırıkları ve menteşe kırıkları ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Dizüstü bilgisayarlarda yere düşerek oluşan arıza çeşitlerinde oluşan arıza çeşitleri parça değişimi yaparak iyileştirilebiliyor. Hp servisi olarak yapılan tüm çalışmalarda hp markalı tüm cihazların yedek parça ihtiyacını gidererek bilgisayarlarınızı sağlam kullanılabilir bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Hp yedek parça servisi olarak tarafımızca yapılan tüm tamir ve bakım çalışmaları tarafımızca garanti kapsamına alınmaktadır.

Hp Bilgisayar Bakımı

Dijital ve elektronik cihazların tümünde olduğu gibi, dizüstü bilgisayarlarda da bakımın önemi çok büyüktür. Ortalama olarak yeni olan bilgisayarlarda yılda bir kez, beş yıllık kullanımı geçmiş olan bilgisayarlarda ise yılda iki kez olmak üzere mutlaka dizüstü bilgisayar bakımı yapılması gereklidir. Hp servis olarak dizüstü bilgisayar bakımlarında anakart, ram, ekran kartı, ekran, şarj çıkışları kontrol edilerek tozlarından temizlenir. Format atılarak bilgisayarlar tarafımızca yeni bir sisteme kavuşturulur. Daha sonradan oluşabilecek bazı arızaların veya yedek parça kayıplarının önüne geçebilmek için tüm parçaların çalışma sistemi gözden geçirilerek müşterilerimize bilgisayarları teslim edilir. Tüm bilgisayarlarınız bizde garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda arızalar oluşmadan önce yapılan tüm bakım çalışmaları cihazlarda daha sonradan oluşabilecek yüksek maliyetli tamirlerin önüne geçmek anlamına gelmektedir. Laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve notebook onarım işlemleri için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak bakım yaptırabilir, yedek parça siparişi verebilir, notebook ve laptop aksesuar satışlarımızdan istediğiniz usb bağlantı kabloları, şarj kabloları ve taşıma çantaları gibi aksesuarlardan satın alabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..