MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Servis Destek

Hp Servis Destek

Hp Servis Destek : Genel olarak bakıldığında iki kişiden birinde mutlaka laptop veya notebook tarzı cihazlardan bulunmaktadır. bu cihazlar masaüstü bilgisayarlara göre kullanımı daha kolay olduğundan bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. cihazların çok kullanılması çoğu zaman teknik servis hizmetine ihtiyaç duyulmasına neden olmaktadır. siz değerli müşterilerimiz için uzun bir süreden beri laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve notebook onarım hususunda destek vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin yanı sıra Hp teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize yedek parça satışı ve aksesuar satışı hizmeti de vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak ve garanti kapsamı altında tüm cihazlarınızın bakıma ve onarıma tabi tutulmasını istiyor iseniz Hp servisi olarak bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Hp Servis Destek firması olarak tamir ve bakım hususunda bir çok hizmet vermekteyiz. Aşağıda saymış olduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak için telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. vermiş olduğumuz hizmetler; sıvı teması arızası onarımı, hard disk bozulması problemi tamiri, işletim sistemi açılmıyor problemi tamiri, işlemci arızası onarımı, ekranda çizgiler oluşumu onarımı, format işlemleri, adaptör onarımı, anakart onarımı, ses arızası onarımı, ekran arızası onarımı, hard disk değişimi kurulumu, driverlerinin yüklenmesi, ekranı flourasan arızası onarımı, usb port arızası onarımı, lcd panel değişimi, hard disk arızası onarımı, touchpad onarımı, ram arızası onarımı, wireless arızası onarımı, internete girmiyor problemi çözümü, anakart değişimi, ekran menteşesinin onarımı veya değişimi, ekran ışığı zayıflığı onarımı, reset atma arızası onarımı, lcd panel arızası onarımı, ekran kartı arızası onarımı, laptop paralel port arızası onarımı, hiç açılmama problemi onarımı, led panel değişimi, menteşe değişimi, lcd panel iletken kablo değişimi, klavye değişimi, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması, led panel arızası onarımı, invertor onarımı, resim arızası onarımı, adaptör girişi onarımı, ekran ışığı arızası onarımı, işletim sistemi yükleme, network arızası onarımı, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, şifre kırılması, hoparlör değişimi ve kulaklık çıkışı arızası onarımı olarak sayılabilir. İnternet üzerinden iletişime geçerek bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..