MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Yedek Parçaları

Hp Yedek Parçaları

 Hp Yedek Parçaları ; satışı yapan bir firma olarak tüm bilgisayarlarınızda arıza yapmış olan parçaların değişimini yapmaktayız. Laptop ve notebook parça değişimlerinde bilgisayarlarınız yeni mesabesinde sizlere teslim edilmektedir. Notebook bilgisayarlar son zamanlarda tüm dünyada ve ülkemizde kullanımı en çok tercih edilen bilgisayar çeşitleri haline gelmiştir. Bu cihazların kullanımının sıklıkla yapılmasındaki neden taşınabilir olmasıdır. Taşıma esnasında yere düşürmemeye dikkat ederek taşımak cihazın kullanım ömrünü uzatmaktadır. En sık notebook arızaları cihazların yere düşmesi sonrasında cihazlarda görülen kırık arızları ile oluşmaktadır. Hp servisi olarak bizlere teslim etmiş olduğunuz notebook ve laptop tipi cihazlarınız her zaman garanti kapsamı altında değerlendirilmektedir. Notebook bilgisayarlarda en sık görülen arızalar; işletim sistemi arızaları, şarj yeri arızaları, şarj aleti arızaları, batarya arızaları, bios ayar arızaları, kablosuz ağ arızaları, klavye arızaları anakart arızaları, ram arızaları, görüntü birimleri ve bağdaştırıcı ağ ayarları olarak sayılabilir. Bu arızaların tümünde bilgisayarlara uzman bir servis elemanı tarafından tamir etmek için müdahale edilmesi gereklidir. Aksi takdirde müdahale bilinçsiz bir şekilde yapılırsa bir parçanın değişimi veya ufak bir dokunuş ile yapılması gereken arıza tamiri çok büyük maliyetli tamirlere dönüşebilir.

Dizüstü Bilgisayar Arızaları

Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda en sık rastlanılan arıza çeşitlerinden birisi olan hard disk arızası genellikle mavi ekran verme, cihaz çalışırken sürekli hale gelmiş donma durumu, sistemin sıklıkla çökmesi ile kendini belli etmektedir. Hard disk arızalarında hard diskin tamir edilebilme olasılığı pek de yoktur. En iyi tamir şekli eski hard diski yerinden çıkartarak yeni hard disk ile değiştirmektir. Hp laptop yedek parça satışı yapan bir firma olarak değişimini yapmış olduğumuz hard disk sonrasında garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Yapılan tüm tamirler gibi bu tamir sürecinde de cihazlar garanti kapsamımız dahilindedir. Bazı arıza çeşitleri klavye değişimi yapılmasına neden olabilir. Tarafımızca tüm klavye çeşitleri birebir aynı model ve markanın klavye yedek parçası ile değişim yapılarak cihaz iyileştirilme yoluna gidilmektedir. Klavyelerde tuş değişimi olmadığından tuş parça değişimi ve tuş tamiri yapılmamaktadır.

 

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..