MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Destek

 

Hp Destek : Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışmaktayız. Son zamanlarda aktif olarak kullanılmaya başlanılan notebook ve laptoplar kullanıcıları tarafından taşınabilir oldukları için çok fazla tercih edilmektedir. Taşınabilir olmasının ne kadar avantajı olsa da bu cihazların elden düşürülerek bozulması da dezavantaj olarak sayılabilir. Hp destek firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize bakım desteği tamir desteği ve aksesuar satış desteği vermekteyiz. Taşıma esnasında cihazların yere düşürülerek bozulması bu cihazlarda bir çok arızanın birlikte görülmesine neden olabilmektedir. Genellikle yere düştüğünde ekran kırıkları, üst kasa kırıkları ve alt kasa kırıkları oluşabileceği düşünülebilir. Fakat şiddetli bir şekilde cihazların yere düşmesi işlemci arızalarına, anakart arızalarına ve şarj girişi arızalarına neden olabilmektedir. Cihazlar yere düşürüldüğünde eğer bir müddet çalışsa bile kesinlikle Hp servisi desteği alınarak cihazların daha sonradan çıkartabilecekleri arızalar hususunda bilgi alınmalıdır. Anakart arızaları, işlemci arızaları tamir edilebilecek şekilde olduğunda hasar bu parçaların tamiri ile değil tamamen bu parçaların değişimi ile çözüme ulaştırılmaktadır.

Hp teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu makalemizin içeriğinde ekran kırıklarının değişimi ve ekran lekeleri hakkında bilgiler verelim. Ekran kırıkları ve ekran lekeleri laptop ve notebook tipi bilgisayar kullananların en fazla dikkatini dağıtan sorunlardandır. Ekran kırıkları genellikle notebook ve laptop tipi cihazlara sert bir cismin çarpması veya cihazı sert bir şekilde yere düşürülmekten dolayı oluşmaktadır. ekran lekeleri ise bir çok sorunu birlikte düşündürmelidir. Ekran lekelerinin bir cihazda görülmesi anakart arızaları, ram arızaları, ekran kartı arızaları ve işlemci arızalarını düşündürebilir. Bir çok nedeni olabilecek olduğu için mutlaka uzman bir kişi tarafından ekran lekelerinin neden oluştuğu incelenmelidir. Ekran lekelerinin oluşması notebook ve laptop tipi bilgisayar kullanan kişilerin istemeyecekleri bir eylemdir. Bu lekelerin olmaması için kesinlikle her yıl düzenli olarak Hp servis desteği almak gereklidir. Hp desteği veren firmamız siz değerli müşterilerimize tüm tamir ve bakım işlemleri sonrasında garanti süresi uygulaması yapmaktadır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..