MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Notebook Servisi

Hp Notebook Servisi

Hp Notebook Servisi ; Genel olarak bakıldığında dizüstü bilgisayarlarda kullanım hataları ile birlikte oluşan arıza çeşitleri pek çoktur. Bu arıza çeşitleri genellikle parça değişimi yaparak iyileştirilse de bazı zamanlarda küçük dokunuşlar ile büyük gibi görülen arızaların tamiri yapılabilmektedir. Uzman servis elemanlarımız tarafından siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız tüm bilgisayar türlerini garanti kapsamı altında değerlendirmektedir. Anakart arızalarıchipset arızaları, görüntü birimleri ve bağdaştırıcı ayarları, lcd ekran arızaları, florasan arızaları, sabit disk arızaları, işletim sistemi arızaları ve şarj arızaları, optik sürücü arızaları, menteşe arızaları, kapak arızaları, kasa arızaları, sıvı teması arızaları, klavye arızaları, kablosuz ağ arızaları, inverter arızaları, usb kablo arızaları, işlemci arızaları, ram arızaları, bios ve eprom çipi arızaları ve ekran kartı arızaları notebook ve laptop tipi taşınabilir cihazlarda görülen arıza çeşitleridir. Bu arıza çeşitleri ile karşı karşıya kalan dizüstü bilgisayar kullanıcıları mutlaka uzman bir servis elemanından yardım almaları gerekir. Hp servisleri olarak yapılan amatör tamir çalışmaları sonrasında cihazların daha büyük maddi hasarlı arızalara yol açmasının kaçınılmaz olduğunu söyleyebiliriz.

Sıvı Teması Arızaları

Dizüstü bilgisayarların bir çoğunda arızaya neden olan kullanıcı hatalarının başında sıvı teması gelmektedir. Kullanıcıların cihaz üzerine kullanım esnasında içtikleri, su, kola, ayran gibi içecekler dökülerek cihazın kullanılmaz duruma gelmesine neden olmaktadır. Bu arızanın oluşmaması için tüm sıvı çeşitlerini bilgisayarlardan uzak tutmakta fayda vardır. Hp servis olarak sıvı teması oluşan tüm arıza çeşitleri tarafımızca tamir edilebilmektedir. Sıvı teması arıza giderme işlemleri eğer çok fazla su cihazların klavyesi sayesinde içine girdi ise birkaç parçanın değişimi ile yapılmaktadır. Klavye üzerine su dökülür dökülmez kullanıcılar klavye üzerindeki suyu boşaltmak için mutlaka cihazı ters çevirerek dökülen suyun boşaltılmasını sağlamalıdır. Sıvı teması oluşmuş olan bilgisayarlar hızlı bir şekilde bazı sıvı temaslarında temizlenirse parça arızalarına değil aksam arızalarına neden olabilir. Hp yedek parça servisi olarak tüm bilgisayar çeşitlerinde yedek parça temini yapıyor, sıvı teması ile oluşan tüm arızaların hiçbir şekilde iz bırakmadan itina ile tamir edilmesini sağlıyor.

 

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..