Hp Anakart Onarımı : Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda anakartlar gerekli parçalardır. Bu cihazlarda anakart olmazsa olmaz parçalardan olup aralıklı süreçlerde bazı nedenlerden dolayı bu parçaların arıza yapığı gözlemlenebilir. Anakart arızalarının oluşmasındaki neden genel olarak bakıldığında ısınmadan kaynaklı olarak gelişmektedir. Isınma işleminin oluşması da cihazlarda soğutucu kullanılmamasından dolayıdır. Hp Anakart Onarımı olarak bu cihazlarda anakart parçasının onarılabileceği düşünülse de anakart arızalarında bu parça arızası giderilerek iyileşmesi mümkün olmayan parçalardan birisidir. Anakart arızalarında anakartın birebir aynı marka ve modeli ile değişim yapılarak anakart iyileştirilebilir. Çoğu anakart değişiminde kesinlikle yeni anakart takıldıktan sonra cihaz tamamen yenilenmiş hale gelmektedir. Bilgisayar değişimine gerek hissedilmeden Hp teknik servisi olarak tarafımızca anakart değişimi yapılmaktadır. Anakart arızalarının nasıl bilgisayara yansıdığına geldiğimizde; bilgisayara elektrik gelir fakat bilgisayar açılmaz, bir başka anakart arızasının oluştuğunun cihazın sürekli olarak kendisini resetlemesi olarak görülebilmektedir. Cihazın çok farklı bir şekilde kapanıp açılması arızaları, ekran ışığının yanmaması ve cihazın işlememesi anakart arızalarının oluştuğunu gösterebilir.

Hp servisi olarak eğer cihazınızın anakartı arıza yaptı ise mutlaka servisimizle görüşünüz. Anakart değişimi yapıldıktan sonra cihazlar tamamen sıfırlanarak tekrardan çalışmaya başlamaktadır. Anakart değişimi yapılırken, cihazın hangi marka ve hangi model olduğu çok önemlidir. Zira cihaza göre parça takmanın önemi oldukça büyüktür. Notebook ve laptop bilgisayarlar tamir aşamasında ise kesinlikle laptop ve notebook tamiri için eğitim almış kişilere teslim edilmesi gereklidir. Bilgisi olmayan kişilere bu cihazlar teslim edildiğinde cihaz kayıpları ile kullanıcılar karşı karşıya kalabilir. Laptop ve notebook tipi bilgisayarların kullanımlarında kesinlikle yılda iki kez olmak üzere cihazlar bakıma tabi tutulması gereklidir. Bunun nedeni daha sonradan oluşabilecek arızaların önüne geçilebilmesi içindir. Cihazlarda soğutucu kullanmak cihazların kullanım ömürlerini uzatmaktadır. Tamir fiyatları ve yedek parça fiyatları sürekli olarak müşterilerimiz tarafından bizlere sorulmaktadır. Tamir ve yedek parça montajları için tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Tek bir fiyat verebilmek için verilen hizmetin ve değişimi yapılan yedek parçanın tek bir işlem için sorulmuş olması gereklidir.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.