MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Laptop Servisleri

Hp Laptop Servisleri

Hp Laptop Servisleri : Teknolojinin gelişmesi her geçen gün elektronik cihazların daha kolay ve daha güçlü sistemler ile kullanılmasını sağlıyor. Teknolojik cihazlar olarak geçen bilgisayarlar son zamanlarda elde taşınabilir ve her yerde kullanılabilir olarak üretilmeye başlandı. Bu cihazlar elde taşınabildikleri için toplu taşımalarda parklarda ve bir çok farklı mekanda kullanılabiliyor. Notebook ve laptop olarak anılan bu cihazlar şarj edilerek kullanıldıkları için bu cihazlarda batarya arızaları da bir hayli fazla görülüyor. Batarya arızalarının görülmemesi için ve diğer arızaların hemen tespit edilmesi için bu cihazlar aralıklı süreçlerde mutlaka bakıma tabi tutulması gerekiyor. Hp teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize hp markalı tüm notebook ve laptoplarda bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Bu cihazlarda oluşan onlarca arıza nedenini bulmak veya arızaların oluşmasını engellemek için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Hp servisi olarak siz müşterilerimize tavsiyemiz kesinlikle notebook ve laptop tipi cihazlarınız arıza yaptığında bu cihazlarda arıza giderme eğitimi almamış kişilere laptop ve notebook tipi cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Arıza giderme çalışması yapılırken bilinçsiz izlenen adımlar cihazların çok daha yüksek maliyetli arızalar çıkartmasına neden olabiliyor.

Hp laptop servisleri olarak hizmet veren firmamızda en fazla yere düşen cihazların arızalanması sonucu oluşan sorunlar ile karşı karşıya kalmaktayız. Cihazların yere düşerek arızalanmaması için mutlaka taşıma esnasında bu cihazlara dikkatli davranılması gereklidir. Cihazlara uygun olarak her firma korumalı çanta üretmektedir. Korumalı çantalardan kullanmak cihazlar yere çanta içinde düştüğünde cihazların arızalanmasını engelleyebilir. Notebook ve laptop tipi cihazlarınızın görüntü kalitesinin iyi olmasını, internet hızının iyi olmasını ve uzun süre arızasız bir şekilde kullanılmasını istiyor iseniz mutlaka cihazlarınızı en az yılda iki kez olmak üzere bakıma tabi tutmalısınız. Tarafımızca bakımı düzenli olarak yapılan cihazların uzun süre arıza çıkartmadığı görülmektedir. Cihazlara bakım yapıldığı esnada cihazların iç kısmındaki tüm parçalar tarafımızca toz ve kirden arındırılır. Daha önceden sıvı teması olan cihazların iç kısımları temizlenerek koruma altına alınır ve son olarak tüm cihazlar daha sonradan oluşabilecek arızalardan koruma altına alınmaktadır.

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..