Hp Ücretsiz Kargo : Bilgisayar kullanımı tercih edildiğinde genellikle dünyada ve ülkemizde artık taşınabilir cihazlar tercih edilmeye başlanmıştır. taşınabilir cihazların kullanımı kolay ve her alanda kullanılabildikleri için her yaştan ve her iş kolundan kişi taşınabilir olan laptop ve notebook tarzı cihazları kullanmaya başlamıştır. Bu cihazlar genellikle arızalarını yere düşerek gösterdiklerinden Hp servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz taşıma esnasında bu cihazların cihazlara özel üretilmiş olan çantalar içinde taşınması gerektiğidir. Bu cihazlara özel olarak üretilmiş çantalar korumalı çantalar olarak bilinmektedir. koruması olan çantalar içinde notebook ve laptoplar yere düşse bile arızalanmadan kullanımına devam edilebilmektedir. Notebook tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için Hp ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Aksesuar satışı ve yedek parça satışlarımızdan da faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. tüm yapmış olduğumuz bakım ve tamir sonrasında tüm müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Hp teknik servisi olarak bize ulaştığınızda; işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, ekranı flourasan arızası tamir, usb port arızası tamir, laptop paralel port arızası tamir, hiç açılmama problemi tamir, bios şifresi kırılması, ekran menteşesinin tamir veya değişimi, network arızası tamir, kulaklık çıkışı arızası tamir, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, led panel arızası tamir, invertor tamiri, touchpad tamir, ekran kartı arızası tamir, sıvı teması arızası tamir, resim arızası tamir, adaptör girişi tamiri, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, ekran ışığı zayıflığı tamiri, hard disk arızası tamir, ram arızası tamir, wireless arızası tamir, internete girmiyor problemi çözümü, hard disk değişimi kurulumu, işlemci arızası tamir, driverlerinin yüklenmesi, ekranda çizgiler oluşumu tamir, format işlemleri, adaptör tamiri reset atma arızası tamir, hard disk bozulması problemi onarımı, işletim sistemi açılmıyor problemi onarımı, anakart tamiri, lcd panel değişimi, led panel değişimi, menteşe değişimi, lcd panel iletken kablo değişimi, klavye değişimi, hoparlör değişimi, ses arızası tamiri, ekran arızası tamiri, lcd panel arızası tamir ve ekran ışığı arızası tamir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.