Hp Teknik Servis : Taşınabilir oldukları için notebook ve laptop tipi bilgisayarlar tüm dünyada ve ülkemizde çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Teknolojinin sürekli olarak ilerliyor olması bu cihazların özelliklerinin de giderek artmasına neden olmaktadır. Cihazların özelliklerinin artması bir miktar da olsa bu cihazların daha uzun süre kullanılmasını sağlamaktadır. taşınabilir oldukları için notebook ve laptoplar genellikle arızalarını yere düşürülerek oluşturmaktadır. Laptop ve notebook arızalarının giderilmesi çok kısa zamanda geçirilebilir arızalardır. Notebook ve laptoplarda arıza gidermek için parçalanan arızanın tamiri yapılmak yerine genellikle teknik servisler tarafından parçalar değişim yapılarak tamir edilmektedir. Bu özellik cihazların çok daha sağlam olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Hp Teknik Servis olarak hp markalı tüm ürünlerin sağlam ve kalite içerikli olarak üretildiğini söyleyebiliriz. Laptop ve notebooklar genellikle parça değişiminden sonra yeni gibi kullanılabilmektedir. Hp servisi olarak tarafımızca notebook lcd ekran değişimi, kırık ekran harici ekran tamiri, laptop ekran kartı tamiri bga değişimi, yazılım güncellemesi, anakart değişim, işlemci değişim, ram değişim yapılmaktadır.

Hp servis olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz cihazlarınız ne marka ve ne model olursa olsun cihaz tamiri ile alakalı hiçbir bilgisi olmayan kişilere arızalı olan cihazlarınızı vererek tamir edilmesini talep etmeyiniz. Bunun nedeni cihazların tamir aşamasında çok daha yüksek maliyetli arızalara neden olabilmesidir. Bilgisayar tamiri hassasiyet isteyen ve bilgi isteyen bir iştir. Eğitimi bu yönde olmayan kişiler tarafından hiçbir şekilde bilgisayar tamiri yapılamaz. Hp servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun bir süreden bu yana hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Sizler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler karşılığında müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olarak verilen hizmetler karşılığında garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. taşınabilir oldukları için laptop ve notebook tipi bilgisayarlar genellikle düşme sonucunda arıza göstermektedir. Taşıma sürecinde düşerek cihazlarınızın arızalanmaması için mutlaka laptop ve notebook tipi bilgisayarlarınızı taşımaya özel olarak üretilmiş destekli çantalar içinde taşıyınız. Orijinal olarak üretilen bu çantalar içinde bulunan destekler nedeni ile yere düşse bile bu cihazların arızalanma ihtimali yoktur.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.