Hp Data Kurtarma : Evlerimizde kullanmış olduğumuz notebook ve laptoplar genellikle oyun oynamak için, internete girerek sosyal medya takibi için veya internet üzerinden alışveriş yapabilmek içindir. Fakat işyerlerinde kullanılan bilgisayarlar genellikle bilgi saklamak ve bir üretim için kullanılmaktadır. Bu nedenden arızalandıklarında işyerindeki bilgisayarların içeriğindeki datalar yani veriler çok değerlidir. Arızalar sonrasında daha çok işyeri sahipleri veri kurtarma işlemleri için Hp Data Kurtarma servisleri arama işlemi ile sıkıntıya girerler. Çok uzun bir süreden bu yana Hp servisi olarak hizmet veren firmamız data kurtarma hususunda eğitimli servis elemanları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. bizlere teslim etmiş olduğunuz notebook ve laptop tipi cihazlarınız hiçbir şekilde içindeki bilgiler bir üçüncü kişi ile paylaşılmadan sizler için kurtarılır. Kullanıcıların verileri eğer değerli ise laptop ve notebook cinsi bilgisayarlarını mutlaka her yıl düzenli olarak iki kez olmak üzere bakıma tabi tutmaları gereklidir. Hp teknik servisi olarak tarafımızca yapılan notebook ve laptop bakımlarında tüm parçaların ve cihazın iyileştirme yönüne gidilmektedir. Cihaz iyileştirme yönüne gidilirken daha sonradan oluşturabileceği tüm arızaların da önüne geçilmektedir.

Cihazlarda data kurtarmayı gerektirecek arızalar genellikle anakart nedeni ile oluşmaktadır. zira anakart tamamen çalışmaz duruma geldiğinde notebook ve laptoplar da açılmaz hale gelmektedir. Bazı bilgisayarlarda ram arızaları, işlemci arızaları ve batarya arızaları da cihaz içeriğinde birçok verinin kalarak verilerin alınamamasına neden olabilmektedir. Veri kayıplarına neden olmamak için bir diğer önerimiz ise cihazların kesinlikle yere düşürülerek arızalanmasına engel olunmasıdır. Yere düşerek arıza yapan tüm taşınabilir cihazlar cihazların anakartlarının arızalanması nedeni ile tamamen açılmaz duruma gelebilir. Cihazların düşerek ekranlarının kırılması, üst kasalarının kırılması veya alt kasalarının kırılması eğer cihazın iç parçalarında bir hasar meydana gelmedi ise verilerin kaybolmasına neden olmaz. Siz değerli müşterilerimiz için vermiş olduğumuz hizmetler arasında ücretsiz kargo hizmeti, yedek parça satışı ve aksesuar satışı da bulunmaktadır. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyor iseniz telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm hizmetler karşılığında garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.