MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Laptop Yedek Parça

Hp Laptop Yedek Parça

Hp Laptop Yedek Parça : Notebook ve laptop olarak bilinen taşınabilir bilgisayarlar arızalandıklarında içlerinde bulunan çalıştırıcı parçalar tamir edilmek yerine kesinlikle değiştirilmesi gerekir. Çok hassas bir yapıya sahip olan bu cihazlar hızlı arıza yapan cihazlar olarak yere düşürme konusunda bu cihazlarda biraz daha dikkat edilmesi gerekir. Yere düşürmeden ve sıvı teması olmadan kullanılan laptop ve notebook cihazlar uzun süre kullanılabilir. Hp Laptop Yedek Parça satışı yapan firmamız arıza yapan laptop ve notebook tipi bilgisayarlarınızın parça değişim ve montajını üstlenen bir firmadır. Tüm sizlere vermiş olduğumuz hizmetler karşılığında garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. laptop ve notebook tarzı cihazlarınızın arızalanmasını istemiyor iseniz, mutlaka taşınabilir bilgisayarlarınızı aralıklı süreçlerde bakıma tabi tutulmasını sağlayınız. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazların tümü bakımı yapılmayan cihazlara nazaran çok daha iyi bir şekilde verim alınarak çalışabilmektedir. Cihazların istemsiz bir şekilde yere düşürülmesi genellikle cihazlarda parça arızalarına neden olabilmektedir. Bu cihaz içeriğinde düşmeye yönelik etkilerden dolayı anakart, işlemci, ram, şarj girişi yeri arızaları görülebilir. Bir diğer parça arızaları da ekran kırıkları, kasa kırıkları olarak sayılabilir.

Hp servisi tarafından siz değerli müşterilerimize verilen hizmetlerin bir kısmını bu makalemizin içeriğinde sayalım. anakart onarımı, ses arızası onarımı, ekran arızası onarımı, bios şifresi kırılması, ekran menteşesinin onarımı veya değişimi, reset atma arızası onarımı, internete girmiyor problemi çözümü, kulaklık çıkışı arızası onarımı, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, hoparlör değişimi, laptop paralel port arızası onarımı, şifre kırılması, network arızası onarımı, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, hiç açılmama problemi onarımı, ekran ışığı arızası onarımı, işletim sistemi yükleme, hard disk bozulması problemi tamiri, işletim sistemi açılmıyor problemi tamiri, işlemci arızası onarımı, driverlerinin yüklenmesi, ekranı flourasan arızası onarımı, usb port arızası onarımı, lcd panel değişimi, led panel değişimi, menteşe değişimi, lcd panel iletken kablo değişimi, klavye değişimi ve ekran ışığı zayıflığı onarımı ve genel laptop ve notebook arızalarının giderilmesi hizmetlerimiz arasında sayılabilir. Hp servis kalitesinde bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..