MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]hpservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hp Laptop Aksesuar

Hp Laptop Aksesuar

Hp Laptop Aksesuar : firması olarak uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Laptop satış, notebook satış ve aksesuar satışlarımız her yeni model ve aksesuar çeşidi çıktığında güncellenmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğumuz tüm tamirler ve bakımlar sonrasında garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Hp servisi olarak hp markalı bilgisayarların ve aksesuarların garanti kapsamı altında olduğunu söyleyebiliriz. Birçok çeşitte model ile usb kablosu, kulaklıklar ve çok sayıda aksesuar siparişi vermek için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Hp servisi olarak sizlere laptop tamir, laptop bakım, notebook bakım ve notebook onarım hususunda da uzun süreden beri tamir ve bakım desteği vermekteyiz.

Laptop ve notebook bilgisayarlar son zamanlarda masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmaya başlandı. Taşınabilir olması bu cihazların daha kolay kullanımını sağladığı için kullanımının arttığı düşünülüyor. Bir çok model ve markada laptop ve notebook olmasından dolayı da kullanımı her geçen gün giderek artıyor. Ne kadar laptop ve notebook kullanımı artarsa teknik servis ihtiyacı da o kadar fazla oluyor. Masaüstü bilgisayarlara göre bu cihazlar çok daha fazla arızalanabiliyor. Laptop ve notebook bilgisayarların çok hızlı arızalanmasındaki neden ise uzmanlar tarafından bu cihazların çok sık bir şekilde düşürülmesi olarak görülüyor. Yere düşen cihazlarda bir değil hatta birkaç arıza birden görülebiliyor. Hp teknik servisi olarak bizlere yere düşen cihazlar getirildiğinde genellikle ekran kırıkları, alt kasa kırıkları ve üst kasa kırıkları ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu arıza çeşitleri her zaman laptop ve notebooklarda değişim yapılarak tamir edilebiliyor. Yere düşmenin etkisi ile bazı cihazlarda ise işlemci, ram ve anakart arızaları oluşabiliyor. Cihazlarda düşmeye bağlı arıza görülmemesi için kesinlikle dikkatli kullanılması gereklidir. yere düşmesini engellemek için mutlaka laptop ve notebooklarda taşıma esnasında laptop ve notebook çantaları kullanılmalıdır. Bu çantalar iç kısımlarında koruyucu parçalar olduğu için çanta içinde laptop ve notebook yere düşse de cihazlar arızalanmadan kurtarılabilir.

 

 

Comments are closed.

Hp Servis Partner orjinal yedek parça aksesuar satış ve satış sonrası onarım tamir servis hizmetleri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. arızalı ürün ve gereksinimlerinizde ücretsiz kargo ile hizmetinizdeyiz.

Hp Servis Merkezi

Tecra Bilişim Teknolojileri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No:1337- B3
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

(0212) 222 88 90

(0212) 320 88 90

(0212) 222 88 92

destek[@]hpservismerkezi.com

9.00 – 18.00

Hp Servis | Hp Notebook Servis | Hp Laptop Servisi © 2018 Tüm hakları saklıdır.
Call Now ButtonHemen Ara..